Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 545 produkty.
Factory direct sale emergency rescue metal tactical tourniquet pouch black
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Torba do przechowywania sprzętu medycznego, pierwsza pomoc, wodoodporna torba do urazów, zestaw medyczny
| Rodzaj: | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, TORBA |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło energii: | / |
Zestaw do ugryzienia węża Zestaw do odsysania jadu Zestaw pierwszej pomocy Do wędrówek na kempingu
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Jednorazowe nosowo-nosowo-gardłowe drogi oddechowe 7 mm do pierwszej pomocy w nagłych wypadkach medycznych
| Rodzaj dezynfekcji: | EOS |
|---|---|
| Nieruchomości: | Pierwsza pomoc |
| ROZMIAR: | 7 mm |
Zestaw do ekstrakcji jadu węża Demontaż pompy Apteczki pierwszej pomocy 4,27"
| Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Pojemność: | <1L |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
Zestaw ratunkowy do samochodu autonomicznego zestaw pierwszej pomocy do samochodu przenośne wielofunkcyjne narzędzia Sprzęt ratunkowy
| Tworzywo: | nylon |
|---|---|
| Typ: | Awaryjny zestaw narzędzi |
| Rozmiar: | 35*13*20 cm |
Morden Style Camping Army Professional Hiking Men Portable Pocket Outdoor Tactical Survival Kit
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 13*6*22 cm |
| Magazyn: | TAk |
Best Selling Size Adult 8 10 14 Manufacturer Sputum Suction Catheter Kit
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Wholesale portable emergency eye wash station shower station medical equipment
| Nazwa produktu: | Stacja mycia oczu |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Funkcja: | przenośny |
Składana awaryjna deska do kręgosłupa Nosze Tablica Dostawy sprzętu pierwszej pomocy szpitalnej
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

