Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Jednorazowa maska na twarz Cpr Zawór jednokierunkowy Używa rolki osłony na klucze do szkolenia pierwszej pomocy
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
CPR manekin osłony twarzy szkolenia pierwszej pomocy CPR maski jednokierunkowej wartości osłony twarzy
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | Podręcznik |
Niestandardowy brelok do kluczy z maską Cpr z czerwonym krzyżem z rękawiczkami Torba pierwszej pomocy na osłonę twarzy
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Awaryjny opatrunek na ranę Bandaż Uszczelnienie klatki piersiowej Wentylowane materiały IFAK Penetracja 15 cm
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie |
|---|---|
| Nieruchomości: | ubieranie się |
| Rozmiar: | 15cm |
Elektryczne źródło energii IV zestaw szkoleniowy zestaw praktyczny z igłami
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło energii: | Elektryczność |
Urazowy wojskowy zestaw ratownictwa medycznego Army SOS przenośna torba Travel Camping Gear Tools
| Nazwa produktu: | Zestaw narzędzi do przetrwania w sytuacjach awaryjnych |
|---|---|
| Materiał: | Nylonowa torba |
| Kolor: | Wiele opcji kolorów |
Czerwony zespół, zestaw ratunkowy z szerokim pasem i torbą.
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | Żadnego |
| Usługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
Przenośny kieszonkowy zestaw do przeżycia na wycieczce
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Wielkość: | 13*6*22 cm |
Sprzęt do pielęgnacji dziecka EVA
| Nazwa produktu: | Zestaw do pielęgnacji niemowląt EVA |
|---|---|
| Materiał: | Nylon 800D + pianka EVA |
| Rozmiar: | 21*13*6 cm |
Przeciwpożarowe koce spawalnicze ognioodporne koce awaryjne ognioodporne 1M*1M
| Nazwa produktu: | koc przeciwpożarowy |
|---|---|
| Wielkość: | 1m*1m |
| MOQ: | 100 sztuk |

