Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 545 produkty.
Trzęsienie ziemi Rescue Backpack Podróżna apteczka na kemping Piesze wycieczki Torba awaryjna przeciwpożarowa
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Drużyna sportowa, karetka pogotowia, trzęsienie ziemi |
| Rozmiar: | 45*34*19 cm |
Odporny na wodę zestaw pierwszej pomocy Taktyka plecak na zewnątrz worek do przeżycia
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 50*30*30 CM |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
Plastikowa obudowa do narzędzia więcej kolorów pudełka pierwszej pomocy łatwe przechowywanie
| Gwarancja: | Żadnego |
|---|---|
| Rodzaj: | WYPRZEDANIE |
| Kolor: | Pomarańczowy, niebieski, biały, zielony itp., Zielony, pomarańczowy, biały, niebieski itp |
Sprzęt medyczny Awaryjne miękkie nosze do pierwszej pomocy ratowniczej
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Mini Pierwsza Pomoc AED Trainer Machine Zewnętrzny Defibrylator CPR Trening urządzenie dla edukacji
| Nazwa produktu: | Urządzenie szkoleniowe AED |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wielkość: | 100*80*16 mm |
Sprzedaż hurtowa dużej pojemności plecak samochodowy pierwszej pomocy, awaryjny, wodoodporny, oddychający, akcesoria do sprzętu strażackiego
| Funkcja: | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja: | Walka z ogniem |
| Numer modelu: | E30 |
Pasy ratunkowe plecak małe plasterki zestaw tactical First Aid Kit
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 45*25*23 cm |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
High Quality Medical Equipment Portable Soft Stretcher For First Aid Rescue
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Wholesales Disposable Tourniquet First Aid Elastic Button Tourniquet Medical TPE tourniquet
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Pudełko z bandażem samoprzylepnym pierwszej pomocy Pudełko z plastrem medycznym
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Wielkość: | 11.2*4.2*2.2 CM |
| Akcje: | - Tak. - Tak. |

