Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Plecak pierwszej pomocy Pusta torba medyczna pierwszej pomocy Czerwony zestaw plecaka do leczenia nagłych wypadków Trzęsienia ziemi i katastrofy
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Uszczelka |
| Rozmiar: | M |
Ekstraktor jadu Trucizna Survival Snake Bite Apteczka Pierwsza pomoc Materiały eksploatacyjne MFDS
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| Typ dezynfekujący: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | Klasa I. |
| Rozmiar: | 28 x 10 x 19 cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| Typ dezynfekujący: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | Klasa I. |
| Rozmiar: | 21*15,5*5 cm |
Portable Multi-functional Travel First Aid Kit with 26*19*9cm Size and 3 Years Shelf Life
| Typ dezynfekujący: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Medyczny klej i materiał do zszywania |
| Rozmiar: | 26*19*9 cm |
High Quality Medical Plastic Tool Box For Emergency Empty Box Case First Aid Box
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj: | Skrzynka |
| Kolor: | Czarny, czerwony \ niebieski \ czarny \ biały \ dostosowany |
Trzęsienie ziemi Rescue Backpack Podróżna apteczka na kemping Piesze wycieczki Torba awaryjna przeciwpożarowa
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Drużyna sportowa, karetka pogotowia, trzęsienie ziemi |
| Rozmiar: | 45*34*19 cm |
Wholesale Large Capacity Breathable First Aid Backpack for Firefighting Equipment Emergency Medical Bag
| Funkcja: | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja: | Walka z ogniem |
| Numer modelu: | E30 |
Odporny na wodę zestaw pierwszej pomocy Taktyka plecak na zewnątrz worek do przeżycia
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 50*30*30 CM |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
Plastikowa obudowa do narzędzia więcej kolorów pudełka pierwszej pomocy łatwe przechowywanie
| Gwarancja: | Żadnego |
|---|---|
| Rodzaj: | WYPRZEDANIE |
| Kolor: | Pomarańczowy, niebieski, biały, zielony itp., Zielony, pomarańczowy, biały, niebieski itp |

