Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Awaryjny termiczny wodoodporny koc survivalowy Folia Koc pierwszej pomocy Outdoor 210x130cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Torba awaryjna do samochodu Zestaw awaryjny do narzędzi samochodowych
| Typ: | Awaryjny zestaw narzędzi |
|---|---|
| Rozmiar: | 29*17,5*10 cm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Niebieski zestaw pierwszej pomocy dla podróżników EVA Wydzieracz trucizny, pompa ssania, zestaw gryzienia węża, zestaw użądlenia pszczoły
| Nazwa produktu: | Zestaw na ukąszenia owadów |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo EVA/ABS |
| Kolor: | niebieski / dostosowany |
Outdoor Home Emergency First Aid Kit with Anti-Suffocation Mask and CPR Equipment - 1 Year Warranty
| Klasyfikacja instrumentów: | Klasa I. |
|---|---|
| Typ: | APTECZKA |
| Źródło zasilania: | Podręcznik |
Ratownictwo Trzęsienie ziemi Torba medyczna torba traumatyczna torba pierwszej pomocy awaria zestaw torba przypadek narzędzia do przetrwania zestaw plecak
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Właściwości: | Opakowanie |
| Wielkość: | inny, m |
Factory portable eye wash station shower station medical emergency equipment First Aid
| Nazwa produktu: | Stacja mycia oczu |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Funkcja: | przenośny |
Zestaw pierwszej pomocy Survival Ugryzienie węża Pszczoła dla psów Ręczny ekstraktor jadu Trucizna Narzędzie do odsysania próżniowego
| Rodzaj dezynfekcji: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 152*58*26mm |
| Magazyn: | tak |
Trauma Ifak Police Tactical First Apteczka z uchwytem na opaskę uciskową Nożyczki medyczne Shear Gen 7
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie |
|---|---|
| Nieruchomości: | Instrument do wstrzykiwania i nakłuwania |
| Rozmiar: | 13* |
Zestaw ratunkowy, awaryjny, pożar, puste worki pierwszej pomocy.
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 36*9.5*23 cm |
| Magazyn: | Tak |
Małe przenośne apteczki Essentials Tool Delux Wodoodporna apteczka 182 mm
| Produkt: | APTECZKA |
|---|---|
| Kształtować się: | Kwadrat |
| Specyfikacja: | 182*120*75mm |

