Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Wholesale outdoor travel survival kit first aid set emergency supplies SOS box for hiking camping gear equipment
| Nazwa produktu: | Zestaw przetrwania w podróży |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Rozmiar: | 17*10.5*5 cm |
Mini survival kit Swiss knife flashlight first aid kit camping outdoor stuff Survival Tools hiking adventures
| Kolor: | Czerwony czerwony |
|---|---|
| Pojemność: | <1L |
| Nazwa produktu: | Zestaw narzędzi ratunkowych SL-S01 |
Przenośny zestaw pierwszej pomocy taktycznej SaferLife z akcesoriami do dyskusji
| Kolor: | Czarny, tan, zielony, kamuflaż... |
|---|---|
| Rodzaj: | APTECZKA |
| Materiał: | Nylon 600D |
Taktyczna torba medyczna pierwszej pomocy EMT Torba ratunkowa IFAK Pouch
| Rodzaj dezynfekcji: | NIE |
|---|---|
| Nieruchomości: | Uszczelka |
| ROZMIAR: | 20*15*9 cm |
przenośny certyfikat CE Survival MOLLE EMT IFAK Kits
| Nazwa produktu: | Awaryjne zestawy ratunkowe |
|---|---|
| Wsparcie: | Drukowanie logo |
| Kolor: | Czarny/Wielbłąd |
Medical Response Emergency Trauma Torby Turystyka Noga Kask Lunch Ifak Taktyczna apteczka 45 cm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 45*37*20cm, 45*37*20cm |
| Magazyn: | tak |
First Aid Blanket Camping Emergency Blanket Emergency Thermal Blanket
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Zestaw ratunkowy Ratownik przeciwpożarowy Duża pusta torba pierwszej pomocy pusta
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 36*9.5*23 cm |
| Magazyn: | TAK |
Empty First Aid Bag Emergency Trauma Kit 36X17X23CM with 3 Years Shelf Life and CE/IS013485 Certification
| Typ dezynfekujący: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 36x17x23cm |
| Okres przydatności: | 3 lata |
Mała taktyczna apteczka piesze wycieczki mężczyźni armia wojskowa torba IFAK Molle awaryjna torba urazowa
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 13*6*22 cm |
| Magazyn: | tak |

