Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 605 produkty.
Rigid bandage tape cotton
| Rodzaj: | Taśma sportowa |
|---|---|
| Kolor: | Biała skóra |
| taśma sportowa bezpieczeństwa: | Taśma sportowa |
Przenośny rozdzielacz tabletek, rozbijalnik tabletek, krusznik tabletek z trzema komorami, pudełko tabletek
| Rodzaj pozycji: | Kruszarki do pigułek i nożyk do pigułek 2 w 1 |
|---|---|
| Pozycja: | SL-Pc01 |
| Materiał: | ABS |
Duży organizer na pigułki z przypomnieniem o alarmie i blokadzie 7-dniowa cotygodniowa medycyna
| Nieruchomości: | inny |
|---|---|
| Rozmiar: | 19,2*12,5*3,2 cm |
| Pakiet: | 1 szt./torba przeciwna |
Termometros para botella de leche de bebe regalo promocional
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 90*16mm |
| Magazyn: | TAk |
Wodoodporna osłona na nogę do rękawa prysznicowego Bandaż Protector Vulnus Scald Burn Rana kostki
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | mieszać |
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie dotyczy |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 22X54X40CM |
Ściany do palca, Ściany do palca, Ściany elastyczne
| Rodzaj: | pozostałe |
|---|---|
| Nazwa: | Taśma na palec |
| Wielkość: | 2.5*450 cm/5*450 cm |
Cintas Medica Adhesiva Cohesiva, Cinta Deportiva Vendaje Medico
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 1370*3.8cm |
| Magazyn: | - Tak, tak. |
Przenośny dozownik na pigułki Box lek Tablet Cutter Drug Chemical Mini dla seniorów 2 etui
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Kolor: | Wielobarwność |
| Rodzaj: | pudełko na pigułki do cięcia pigułek |
Termometros Digitales con Dibujos Animados para los Ninos
| Rodzaj: | inny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Cyfrowy termometr |
| Certyfikat: | CE |

