Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 605 produkty.
Factory price for ambulance car beds bed medical ambulance patient transportation transport stretchers stretcher
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Urządzenie do odsysania plwociny Flegma Cewnik Aspirator Tube Pvc Instrukcja Lateks 20 CM
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Asystent medyczny Materiały szkoleniowe Plastikowa wkładka do wstrzykiwań domięśniowych 400 mm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Instrument do wstrzykiwania i nakłuwania |
| Rozmiar: | 7,5*8,4 |
Dozownik elektronicznego pudełka na pigułki z alarmem czasowym Cyfrowa inteligentna butelka z organizerem
| Nazwa produktu: | Elektryczne cyfrowe pudełko na pigułki |
|---|---|
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał: | ABS |
Approved promotion gift contact lens case plastic glasses case
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Certyfikat: | CE, ISO |
| Miejsce pochodzenia: | Guangzhou, Chiny |
Dziecko Utrzymuj suchość Wodoodporny rękaw na nogę do pływania Ochraniacz na rany Obsada bandaż PVC
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 28*78*44 cm |
Medyczna sportowa taśma bandażowa Wodoodporna taśma kinezjologiczna Precut Muscle Tape 5cm
| Nazwa produktu: | Wstępnie nacięta taśma kinezjologiczna |
|---|---|
| Rozmiar: | 5cm * 5M |
| Podanie: | Taśma 5 cm * 25 cm 20 sztuk w rolce |
Hot selling Cylndrical Weekly Pill Box Colorful Medicine Pill Case Organizer
| Opis przedmiotu: | Gorący sprzedawanie kolorowych 7-dniowych plastikowych pudełek na pigułki |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Kolor: | Wielobarwność |
Manekiny treningowe Cpr ze sprzężeniem zwrotnym Manekin do ćwiczeń Cpr Proste pół ciała
| Temat: | Nauki medyczne, Medycyna Sinence |
|---|---|
| Rodzaj: | Manekin, Narzędzia Nauczania |
| Nazwa produktu: | Manekin do reanimacji |
Turniket taktyczny awaryjny z metalowym klamrem Turniket ratowniczy medyczny wojskowy
| Szczegóły pakowania: | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30 dni |
| Zasady płatności: | T/T |

