Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 605 produkty.
Przenośna awaryjna stacja do płukania oczu Stacja prysznicowa do laboratorium dentystycznego
| Nazwa produktu: | Stacja mycia oczu |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Funkcja: | przenośny |
Brand New Cervical Traction Devi Home Device Pillow Tractor Manageress Neck And Shoulder Relaxer
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
High Quality Spine Support Chair Bed Cervical Traction Device Neck And Shoulder
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Odkurzacz do ukąszeń i użądleń Snake Bite Venom Remover Narzędzie próżniowe Outdoor Camping 152 CM
| Rodzaj dezynfekcji: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 152*58*26mm |
Cinta en Tira para la Parte de la Rodilla, Vendaje Medico para la Rodilla
| Rodzaj: | inny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wstępnie wycięte wsparcie kolana |
| Certyfikat: | CE |
Elastyczna taśma medyczna Bandaże Sport Mięśni Taśma do twarzy Terapia Kinezjologia DIY Biustonosz Taśma 5 cm x 31,5 m
| Rodzaj: | Ochrona mięśni i stawów |
|---|---|
| Rozmiar: | 5 cm * 31,5 m |
| Funkcja: | terapii i sportu lub twarzy |
Powlekane na czarno etui na nożyczki medyczne Bandaż urazowy EMS IFAK Clamp
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 19cm |
Popular Design Medical Patient Transport Emergency Transfer Vehicle Moveable Stretcher Rolls Stretcher Trolley Bed
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Top Fashion Wheels Beds Medical Patient Transport Emergency Transfer Vehicle Stretcher Trolley
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
High quality bed medical ambulance transportation stretchers trolley a wheeled stretcher used to transport patients
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

