Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 611 produkty.
Tactical Saferlife Medyczny Poligon Pierwszej Pomocy
| nazwisko: | Taktyczna apteczka pierwszej pomocy |
|---|---|
| Wielkość: | Średnie |
| Trwałość: | wysoki |
Saferlife SL-003 Worek z nylonu Wielkość 12,5*8*5,5 Cm Mini worek z apteczką
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Usługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Ratownictwo Trzęsienie ziemi Torba medyczna torba traumatyczna torba pierwszej pomocy awaria zestaw torba przypadek narzędzia do przetrwania zestaw plecak
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Właściwości: | Opakowanie |
| Wielkość: | inny, m |
Wodoszczelny 420D Nylon Sport First Aid Kit Bag Outdoor Survival Kit Z Akcesoriami
| Nazwa produktu: | Zestaw pierwszej pomocy sportowej |
|---|---|
| Materiał: | Wodaodporny nylon 420D |
| Wielkość: | 35*33,5*15,5cm |
2020 Nowy zestaw pierwszej pomocy Saferlife Nielonowy worek medyczny Ambulans Do użycia z sprzętem medycznym
| Źródło zasilania: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne on-line |
Best price emergency empty trauma first aid kit bags bag 1 person survival backpack
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 45*31*31cm, 45*31*31cm |
| Magazyn: | TAk |
Best price emergency empty trauma first aid kit bags bag 1 person survival backpack
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 45*31*31cm, 45*31*31cm |
| Magazyn: | TAk |
Podróżna apteczka medyczna Awaryjna apteczka do użytku domowego Zespół w miejscu pracy 25 cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Saferlife torch first aid kit D830 safety 1st aid kit with flash light for night
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy, Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Medyczna nylonowa torba podróżna z zestawem pierwszej pomocy Ambulans Sprzęt medyczny 40 cm x 30 cm x 18 cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

