Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 605 produkty.
Taktyczna apteczka dla psa do pasa awaryjnego Survival mała torebka Ifak Rip Away
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | apteczka |
| Rozmiar: | s |
Funny Ambulance car shape first aid box home shop use fashion emergency kit children care first aid kit box case
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 23*10.5*10cm |
Polyester Przenośny zestaw pierwszej pomocy Fanny Pack Pasek Pasek Pasek Pasek Pasek EMS Trauma Emergency Bag
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Cechy: | Lekki |
| Kolor: | czerwony żółty, zielony, pomarańczowy, niebieski itp. |
Botiquin de Primeros Auxilios para Viajes a su Alcance zestaw pierwszej pomocy dla samochodu
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 18*12*7cm, 18*12*7cm |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
Mała apteczka podróżna opaska uciskowa izraelski bandaż uszczelnienie klatki piersiowej koc na urazy dróg oddechowych
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | apteczka |
| Rozmiar: | S, przenośny |
Nylonowa przenośna apteczka do użytku na zewnątrz Torba medyczna Ambulans 45 cm x 31 cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Apteczka pierwszej pomocy dla 1-10 osób naścienna z uchwytem Office Industrial 14 sztuk
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 28,5*19,5*11,7 cm, 28,5*19,5*11,7 cm |
Zestaw pierwszej pomocy w podróży, zestaw pomocy awaryjnej, zestaw przenośny, kieszonkowy zestaw ratunkowy
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Wielkość: | 12,5x8x5,5cm, 12,5x8x5,5cm |
Plastikowa apteczka podróżna dostarcza zestaw przeciw jadowi węża Ekstraktor trującego pająka 15KG
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Nic |
Miejsce pracy Przenośna apteczka 5-osobowa Opieka domowa Biały Mini Survival 12x9,5x1,2cm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | apteczka, Inne |
| Rozmiar: | 12*9,5*1,2 cm |

