Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ outdoor emergency survival kit ] mecz 158 produkty.
Apteczka medyczna Home Office Emergency Drink Camping Filtr do wody 21cm
| Nazwa produktu: | Zewnętrzny filtr wody |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Pojemność: | 800-1000 ml |
Przenośna apteczka do montażu na ścianie Biurowa Survival Pusta Medyczna 31,5 cm
| Rodzaj dezynfekcji: | światło ultrafioletowe |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 31,5 cm X 21,5 cm X 12,5 cm |
Przenośny zestaw pierwszej pomocy w miejscu pracy Torba do przetrwania na świeżym powietrzu 0,5 kg
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Mini przenośna apteczka w miejscu pracy krajowa latarka latarka Survival biała zielona Saferlife
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
Wodoszczelny zestaw pierwszej pomocy z nylonu 25x16x10cm Czerwony
| Tworzywo: | Nylon 420D |
|---|---|
| Rozmiar: | 25*16*10 cm |
| Wodoodporny: | Tak |
Miejsce pracy Przenośna apteczka 5-osobowa Opieka domowa Biały Mini Survival 12x9,5x1,2cm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | apteczka, Inne |
| Rozmiar: | 12*9,5*1,2 cm |
Survival rozmiar torebki apteczka rozmiar podróżny latarka do samochodu latarka podróżna skrzynka narzędziowa 19cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Awaryjna apteczka Mini Car do materiałów drogowych Pojazd Outdoor DIN 13164
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 25*12,5*6,5 cm, 25*12,5*6,5 cm |
Wysokiej jakości domowa opieka zaopatrzenie medyczne torba ratunkowa torba urazowa torby pierwszej pomocy
| Nazwa produktu: | Duża apteczka dla ambulansu |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Waga: | 1 kg |
Bs8599-1 Surf Remote Travel Apteczka Niezbędna torba Wodoodporne leki 12x10x4,5 cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Gwarancja: | 1 rok |

