Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ outdoor emergency survival kit ] mecz 158 produkty.
18 * 10 cali 600D Nylon Tactical First Aid Kit plecak Outdoor Survival Kit Wysoka wytrzymałość
| Akcesoria: | omówić |
|---|---|
| Materiał: | Nylon 600D |
| Wodoodporny: | - Tak, proszę. |
Bandaż Taśma klejąca do ran w apteczce Home Travel Emergency Survival Hiking 18CM
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 18*12*7cm, 18*12*7cm |
Travel Tactical Trauma apteczka pierwszej pomocy Organizer piesze wycieczki na świeżym powietrzu z plecakiem Survival Emergency 43cm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 43*20*22cm, 43*20*22cm |
| Magazyn: | tak |
Pojazd taktyczny zestaw pierwszej pomocy pusty plecak na zewnątrz Survival 2 osoby
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Magazyn: | tak |
Army Tactical First Aid Kit Holder EMT Bag Pack Outdoor Emergency Pouch 250 sztuk 200 sztuk
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | apteczka |
| Rozmiar: | 23*18*10 cm |
Wodoszczelny 420D Nylon Sport First Aid Kit Bag Outdoor Survival Kit Z Akcesoriami
| Nazwa produktu: | Zestaw pierwszej pomocy sportowej |
|---|---|
| Materiał: | Wodaodporny nylon 420D |
| Wielkość: | 35*33,5*15,5cm |
Kompaktowa apteczka podróżna Przedmioty Case Box Survival Tool Automobile Outdoor 21,5x13,5x5cm
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | etui/pudełko, Inne |
| Rozmiar: | s |
Zestaw pierwszej pomocy w przypadku ugryzienia węża
| Źródło prądu: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Usługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Zestaw pierwszej pomocy przenośny na zewnątrz, worek ratunkowy z zawartością worka urazowego
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | Podręcznik |
High quality multi color first aid premium survival kit travel emergency kit
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

