Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ outdoor emergency survival kit ] mecz 158 produkty.
Outdoor Home Emergency First Aid Kit with Anti-Suffocation Mask and CPR Equipment - 1 Year Warranty
| Klasyfikacja instrumentów: | Klasa I. |
|---|---|
| Typ: | APTECZKA |
| Źródło zasilania: | Podręcznik |
Anti Snake Bite Poison Apteczka pierwszej pomocy do wędrówek na świeżym powietrzu Emergency Venom Extractor
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Sport Pierwsza pomoc dla dużej pojemności Ambulance Kit Outdoor Survival Kit For Coach
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 35*33,5*15,5 CM, 35*33,5*15,5 CM |
| Magazyn: | - Tak, tak. |
EMT EDC survive paramedic medical rescue scissor trauma gauze IFAK emergency nurse utility camp first aid Shear outdoor
| 7 dni Przykładowy czas realizacji zamówienia: | Wspierać się |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, Stal nierdzewna |
| Długość: | 15cm |
Micro Travel First Aid Promotional Emergency Kit For Children Mini Medical Kit
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | Żadnego |
| Usługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
New Product Survival Gear Kit Emergency And Equipment Rescue Outdoor Medical full set First Aid Bag
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 50*30*17cm, 50*30*17cm |
| Magazyn: | TAk |
Lightweight Portable Waterproof Shockproof Emergency outdoor Survival tool box case kit
| Kolor: | czarny, Wiele opcji kolorów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zestaw narzędzi ratunkowych SL-S03 |
| Rodzaj:: | Zestaw narzędzi survivalowych 7 w 1 |
Przenośna torba survivalowa do samochodu w podróży do domu, apteczka pierwszej pomocy
| Typ: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Podróżna apteczka medyczna Awaryjna apteczka do użytku domowego Zespół w miejscu pracy 25 cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Medical Response Emergency Trauma Torby Turystyka Noga Kask Lunch Ifak Taktyczna apteczka 45 cm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 45*37*20cm, 45*37*20cm |
| Magazyn: | tak |

