Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ outdoor emergency survival kit ] mecz 158 produkty.
Podróżne tactical First Aid Kit Case Military Ifak Army Trauma Buddy BFAK Supplies Komunalny worek Survival
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | URZĄDZENIA PIERWSZEJ POMOCY |
| Wielkość: | 29*20*11 cm, 11*8 cali |
taktyczna apteczka pierwszej pomocy do wędrówek Plecak D217 przenośny zestaw urazowy
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata, 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
montowana do ściany wisząca apteczka PP Duża pojemność Survival 35,5x10x32,5cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Mini EVA Portable First-Aid Kit Box For Child Outdoor Home Care
| Typ: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Ekstraktor jadu Trucizna Survival Snake Bite Apteczka Pierwsza pomoc Materiały eksploatacyjne MFDS
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Zestaw ratunkowy Ratownik przeciwpożarowy Duża pusta torba pierwszej pomocy pusta
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 36*9.5*23 cm |
| Magazyn: | TAK |
Ratownictwo Trzęsienie ziemi Torba medyczna torba traumatyczna torba pierwszej pomocy awaria zestaw torba przypadek narzędzia do przetrwania zestaw plecak
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Właściwości: | Opakowanie |
| Wielkość: | inny, m |
Zestaw pierwszej pomocy Survival Ugryzienie węża Pszczoła dla psów Ręczny ekstraktor jadu Trucizna Narzędzie do odsysania próżniowego
| Rodzaj dezynfekcji: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 152*58*26mm |
| Magazyn: | tak |
Nylonowa przenośna apteczka do użytku na zewnątrz Torba medyczna Ambulans 45 cm x 31 cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Tracheostomia Sterylny zestaw cewnika ssącego 14fr Aparat do plwociny Aspirator Tube Dental
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

