Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ outdoor emergency survival kit ] mecz 158 produkty.
Portable Multi-functional Travel First Aid Kit with 26*19*9cm Size and 3 Years Shelf Life
| Typ dezynfekujący: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Medyczny klej i materiał do zszywania |
| Rozmiar: | 26*19*9 cm |
Pasy ratunkowe plecak małe plasterki zestaw tactical First Aid Kit
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 45*25*23 cm |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
Best selling 1pc tool outdoor shockproof waterproof plastic junction box abs case
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj: | Sprawa |
| Kolor: | Czarny czarny |
Trzęsienie ziemi Rescue Backpack Podróżna apteczka na kemping Piesze wycieczki Torba awaryjna przeciwpożarowa
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Drużyna sportowa, karetka pogotowia, trzęsienie ziemi |
| Rozmiar: | 45*34*19 cm |
8-galonowy zestaw prysznicowy do awaryjnego przemywania oczu Sprzęt do opieki domowej Urządzenia medyczne
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | Nic |
| Obsługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
Zestaw ewakuacyjny pierwszej pomocy medycznej na zewnątrz SOS dla samochodów lub kempingowych
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Usługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
SL-S11 Mody i torebki, torba, zestaw dodatków, zestaw pierwszej pomocy medycznej, zestaw pierwszej pomocy taktycznej, plecak
| Typ dezynfekujący: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Podstawa instrumentów chirurgicznych |
| Rozmiar: | 45*23*25 cm |
SL-L40 Tactical Combat Combination Camouflage Backpack Outdoor Waist
| Typ dezynfekujący: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Podstawa instrumentów chirurgicznych |
| Rozmiar: | 45*23*25 cm |
First aid equipment refills first aid kit contents first aid supplies Disasters kit refill
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Uszczelka |
| Rozmiar: | Różne |
Apteczka medyczna Woreczki Małe naszywki Zestaw taktyczny IFAK
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| ROZMIAR: | 20.32*15.24*8.89 CM |
| Magazyn: | Tak |

