Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ outdoor emergency survival kit ] mecz 158 produkty.
Plecak Medical Pack Medic Emergency Indywidualna torba na narzędzia taktyczne
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 20.3215.24*8.89 cm |
| Magazyn: | Tak |
Biała 25-osobowa apteczka Metalowa obudowa Pusta aluminiowa klinika Szpital
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Best Price Outdoor Multifunctional Walking Stool Elderly Aluminum Seat Easy Fold Foldable Stick Cane Folding Chair
| Marka: | bezpieczniejsze życie |
|---|---|
| Kolor: | Drzazga |
| Materiał: | Żelazo, gumowa końcówka |
Torba na apteczkę wojskową Pouch Pack Ambulance Trauma Emergency Rescue Wodoodporna
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Nic |
Osobista taktyczna apteczka Rip Away Ifak Pouch Molle Medical Camping Hiking Bag
| Nazwa produktu: | Taktyczna apteczka pierwszej pomocy |
|---|---|
| Rozmiar: | 8*6*3,5 cala |
| Podanie: | Outdoor Beach Turystyka Kemping Podróżowanie |
Odkurzacz do ukąszeń i użądleń Snake Bite Venom Remover Narzędzie próżniowe Outdoor Camping 152 CM
| Rodzaj dezynfekcji: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 152*58*26mm |
Ewa pierwsza pomoc podróż Ewa nagły przypadek promocyjny prezent Ewa zestaw pomocy
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Usługa posprzedażna: | Bezpłatne części zamienne |
Wholesale Food Grade Plastic 7 day and night travel outdoor portable weekly medicine box 14 compartments pill case
| Nazwa produktu: | cotygodniowe pudełko na pigułki |
|---|---|
| Materiał: | spożywczy PP |
| Waga: | 80g |
Przenośna apteczka samochodowa Emt do sportów weselnych mała torebka Outdoor Camping pielęgnacja ran
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Ambulans Duża torba medyczna Nylonowa pierwsza pomoc Puste torby Torba na wizytę lekarską na zewnątrz
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |

