Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ waterproof leg cast protector ] mecz 39 produkty.
Obsada Wodoodporny bandaż na nogę Ochraniacz na rany wielokrotnego użytku Uszczelniony krótki prysznic ręczny dla dorosłych
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 65*30.7/45.2cm, długość 650mm szerokość 307mm/452mm |
| Magazyn: | tak |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
P2205 adult leg cast waterproof protector for shower
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | wodoodporna ochrona |
| Rozmiar: | 78 cm, 78 cm |
NEW PVC waterproof cast cover Leg bandage wound care waterproof cast protector bandage protector for bath or shower
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | chroń ramię lub diodę bandażem |
| Rozmiar: | SML |
Dziecko Utrzymuj suchość Wodoodporny rękaw na nogę do pływania Ochraniacz na rany Obsada bandaż PVC
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 28*78*44 cm |
Ochraniacz na nogi Wodoodporny ochraniacz na stopy z pierścieniem Prysznic 23 "
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 cali, 15 cali |
| Magazyn: | tak |
Wodoodporna osłona na nogę do rękawa prysznicowego Bandaż Protector Vulnus Scald Burn Rana kostki
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | mieszać |
2019 Saferlife new disposable waterproof protector and leg cast foot strap or for empyrosis
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | ramię lub noga, ręka, ramię, stopa, noga dla różnych rozmiarów |
2020 New swimming and bath waterproof cover bandage cast protector Adult short leg SL-2103
| Rodzaj dezynfekcji: | światło ultrafioletowe |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | ramię, stopa, noga, ręka |
Adult Childrens 100 Wodoodporna osłona na ramię do pływania pod prysznicem Bandaż na nogi
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | chroń ramię lub diodę bandażem |
| Rozmiar: | 32cm |

