Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ waterproof leg cast protector ] mecz 39 produkty.
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Rodzaj dezynfekcji: | - |
|---|---|
| Nieruchomości: | -, Medyczne materiały i produkty polimerowe |
| Rozmiar: | -, 13 cali |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie dotyczy |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 530x240x150mm |
Samoprzylepna taśma opatrunkowa na staw łokciowy dla dorosłych Wodoodporna osłona ochronna odlewu
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Taśma medyczna pierwszej pomocy Bandaże Pokrywa PVC Wodoodporna osłona odlewana na ranne ramię nogi 660 mm
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | chroń rękę lub diodę bandażem |
| Rozmiar: | M |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Nieruchomości: | Medyczne materiały i produkty polimerowe |
| Nazwa: | wodoodporny bandaż |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | Wodoodporny |
| Rozmiar: | 580x260x150mm, 580x260x150mm |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | kolano, długość 30 cm szerokość 21 cm |
| Magazyn: | TAk |
Dusza dla dorosłych Pieczęć Ciągła pokrywa kąpielowa wodoodporna odlewana oryginalna wodoodporna odlewana pokrywa
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Wielkość: | 25'' |
Wodoodporny odlewany ochraniacz na rany z PVC Opatrunek na ranę nogi Prysznic Kąpiel Sprzęt medyczny
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały i akcesoria medyczne, Vulnus protect |
| Rozmiar: | mieszać |

