Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ waterproof leg cast protector ] mecz 39 produkty.
Good Quality Waterproof Bandages Protector Shower And Bandage Dry Adult Hand Reusable Cast&Wound Water Proof Leg Cast Cover
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | ręka, ramię, stopa, noga |
| Magazyn: | TAk |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 650mm * 307mm/452mm |
Hot sell seal tight waterproof bandage for injures waterproof protector flexible waterproof cast
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Nazwa: | wodoodporny odlew |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Rozmiar: | 460x350x190mm |
| Magazyn: | Nie |
Wound care adult long arm waterproof cast bandage protector for short arm hand protector
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Wielkość: | 15 cali, 15 cali |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Nieruchomości: | Medyczne materiały i produkty polimerowe |
| Nazwa: | wodoodporny bandaż |
Good Quality Reusable 100% Sealed waterproof cast with ring For Protector shower cover
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Nieruchomości: | ochraniacz, medyczne materiały i produkty polimerowe |
| Rozmiar: | 15 cali, 15 cali |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 65*30.7/45.2cm, długość 650mm szerokość 307mm/452mm |
| Magazyn: | TAk |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 cali, 15 cali |
| Magazyn: | TAk |
Maluch Boot Foot Pediatric Wodoodporny Cast Cover Protector Dziecko Arm Leg Hand Pool
| Funkcja: | Wodoszczelny |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, PCW |
| Szczegóły pakowania: | Eksportuj karton |

