Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 545 produkty.
CE Approved Medical 7 Case Pill Case Pill Organizer Travel Tablet Pojemnik Tabletka Pudełko do podawania tabletek
| Użycie: | pudełko na pigułki do pielęgnacji domowej |
|---|---|
| Materiał: | PP spożywczy |
| Przeznaczenie: | Pudełko na pigułki, do podróży, do domu, dobre na bal |
Dozownik elektronicznego pudełka na pigułki z alarmem czasowym Cyfrowa inteligentna butelka z organizerem
| Nazwa produktu: | Elektryczne cyfrowe pudełko na pigułki |
|---|---|
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał: | ABS |
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie dotyczy |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 22X54X40CM |
Approved promotion gift contact lens case plastic glasses case
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Certyfikat: | CE, ISO |
| Miejsce pochodzenia: | Guangzhou, Chiny |
Dziecko Utrzymuj suchość Wodoodporny rękaw na nogę do pływania Ochraniacz na rany Obsada bandaż PVC
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 28*78*44 cm |
Przenośny rozdzielacz tabletek, rozbijalnik tabletek, krusznik tabletek z trzema komorami, pudełko tabletek
| Rodzaj pozycji: | Kruszarki do pigułek i nożyk do pigułek 2 w 1 |
|---|---|
| Pozycja: | SL-Pc01 |
| Materiał: | ABS |
Ściany do palca, Ściany do palca, Ściany elastyczne
| Rodzaj: | pozostałe |
|---|---|
| Nazwa: | Taśma na palec |
| Wielkość: | 2.5*450 cm/5*450 cm |
Cinta en Tira para la Parte de la Rodilla, Vendaje Medico para la Rodilla
| Rodzaj: | inny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wstępnie wycięte wsparcie kolana |
| Certyfikat: | CE |
Cintas Medica Adhesiva Cohesiva, Cinta Deportiva Vendaje Medico
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | 1370*3.8cm |
| Magazyn: | - Tak, tak. |
Medyczna sportowa taśma bandażowa Wodoodporna taśma kinezjologiczna Precut Muscle Tape 5cm
| Nazwa produktu: | Wstępnie nacięta taśma kinezjologiczna |
|---|---|
| Rozmiar: | 5cm * 5M |
| Podanie: | Taśma 5 cm * 25 cm 20 sztuk w rolce |

