Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Factory Price Weekly Moveable Pill Case Colorful Pill Box 28 Compartments Medicine Organizer
| Nazwa produktu: | Cotygodniowy organizator pigułek |
|---|---|
| Rozmiar: | 10.5*4.3*12.6cm |
| Dostosowane: | TAk |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| Temat: | Nauki medyczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Manekin |
| Nazwa produktu: | Symulator porodu |
ręczne pompy ssania śluzu ręczne aspiratory do ekstrakcji śluzu próżniowe
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Wielkość: | 20*17,5*8 cm |
| Szczegóły pakowania: | Rozmiar kartonu: 45X36X31cm Ilość/szt.: 25szt./szt. Waga netto: 9,5 kg Waga brutto: 11 kg |
Monitor poziomu szpitala Sprzęt szpitalny pogotowia ratunkowego Monitor sygnałów życiowych pacjenta sercowego
| Zakres zastosowania: | Osoby dorosłe/szpitalny/lekarz/sala operacyjna/IUC/CCU |
|---|---|
| Wyświetlacz: | 12,1" kolorowy ekran TFT |
| Wymiar: | Wymiary: 340*245*134mm |
Armia Mały wojskowy plecak taktyczny do pistoletów Organizer Pouch Załączniki Indywidualne
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 17.5*11*6cm |
| Magazyn: | tak |
Powlekane na czarno etui na nożyczki medyczne Bandaż urazowy EMS IFAK Clamp
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 19cm |
Wielokrotnego użytku gorąca torba chłodząca Okłady z lodu Głowa Kolano Opieka domowa Artykuły medyczne Uraz nogi Sport 6 "9" 11 "
| Rodzaj: | OCHRANIACZE NÓG, okłady gorące i zimne |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Gorąca torba chłodząca wielokrotnego użytku |
| Materiał: | PP, bawełna, PCV |
Spersonalizowana torba na urazy Ems Plecak Emt Medical Trolley Ambulance Earthquake Rescue 52cm
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | Drużyna sportowa, karetka pogotowia, trzęsienie ziemi |
| Rozmiar: | 52x30x30cm |
Taśma sportowa Tear Eab Elastyczny bandaż spoisty Able Stretch Sport Zmniejsz ból 7,5 cm x 4,5 m
| Rodzaj: | Taśma |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lekka samoprzylepna elastyczna taśma sportowa ze spandeksu EAB |
| Rozmiar: | 7,5 cm * 4,5 m |
Popular Design portable BPM Machine Wrist style Electronic Sensor Digital LCD Blood Pressure Monitor
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

