Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 545 produkty.
Powlekane na czarno etui na nożyczki medyczne Bandaż urazowy EMS IFAK Clamp
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 19cm |
Wielokrotnego użytku gorąca torba chłodząca Okłady z lodu Głowa Kolano Opieka domowa Artykuły medyczne Uraz nogi Sport 6 "9" 11 "
| Rodzaj: | OCHRANIACZE NÓG, okłady gorące i zimne |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Gorąca torba chłodząca wielokrotnego użytku |
| Materiał: | PP, bawełna, PCV |
Spersonalizowana torba na urazy Ems Plecak Emt Medical Trolley Ambulance Earthquake Rescue 52cm
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | Drużyna sportowa, karetka pogotowia, trzęsienie ziemi |
| Rozmiar: | 52x30x30cm |
Taśma sportowa Tear Eab Elastyczny bandaż spoisty Able Stretch Sport Zmniejsz ból 7,5 cm x 4,5 m
| Rodzaj: | Taśma |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lekka samoprzylepna elastyczna taśma sportowa ze spandeksu EAB |
| Rozmiar: | 7,5 cm * 4,5 m |
Popular Design portable BPM Machine Wrist style Electronic Sensor Digital LCD Blood Pressure Monitor
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
2016 Wholesale Magnetic Gas Level Indicator promotional gift for home care
| Gatunek: | majsterkowanie |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Brand name: | Saferlife /OEM |
Cute Pill Organizer 7 Day, Weekly Pill Cases Box Waterproof MoistureProof,Travel Weekly Pill Box Case Portable Design to Hold Vi
| Nazwa: | pudełko na pigułki |
|---|---|
| Nadaje się do: | Wszyscy ludzie |
| Materiał: | Tworzywo PP |
High quality bed medical ambulance transportation stretchers trolley a wheeled stretcher used to transport patients
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Factory price for ambulance car beds bed medical ambulance patient transportation transport stretchers stretcher
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Domowe nadmuchiwane medyczne urządzenie do trakcji szyjki macicy Orteza ręczna Lędźwiowa noga Powrót Sprzęt Hypertrax
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

