Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Zestaw plastikowych pudełek medycznych CE FDA Narzędzie Plastikowe etui do przechowywania narzędzi 358x284x168mm
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj: | Skrzynka |
| Kolor: | Czarny |
Szyna na palec u nogi kciuka na nadgarstek obsługuje elastyczny stały bandaż pierwszej pomocy
| Rodzaj dezynfekcji: | Artykuły medyczne do opieki domowej |
|---|---|
| Nieruchomości: | wsparcie, medyczne materiały i produkty polimerowe |
| Rozmiar: | S, M, L |
Sprzęt pierwszej pomocy 3 sprężynowe urządzenie drenażowe
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 32x20x27cm, 32x20x27cm |
| Magazyn: | TAk |
8-galonowy zestaw prysznicowy do awaryjnego przemywania oczu Sprzęt do opieki domowej Urządzenia medyczne
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | Nic |
| Obsługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
Popular Design Medical Patient Transport Emergency Transfer Vehicle Moveable Stretcher Rolls Stretcher Trolley Bed
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Top Fashion Wheels Beds Medical Patient Transport Emergency Transfer Vehicle Stretcher Trolley
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
SL-L40 Tactical Combat Combination Camouflage Backpack Outdoor Waist
| Typ dezynfekujący: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Podstawa instrumentów chirurgicznych |
| Rozmiar: | 45*23*25 cm |
Popular Design Begrit Stick Multifunction Telescopic Folding Walking Aid Cane Floding Cane with Seat Cane Seat for Seniority
| Marka: | bezpieczniejsze życie |
|---|---|
| Materiał: | Guma, aluminium |
| Rozmiar: | 85,85*29,97*3,81 cm |
Factory Wholesale Telescopic Cane Begrit Sticks Multifunction Folding Walking Aid Cane
| Marka: | bezpieczniejsze życie |
|---|---|
| Materiał: | Wał z anodyzowanego aluminium, gumowa końcówka |
| Rozmiar: | 25*20*15 CM |
High quality neck support hypertrax cervical traction device equipment
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

