Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Diagnostic pen light with tongue depressor holder
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
Zestaw do ekstrakcji jadu, zestaw pompy próżniowej do ekstraktora chroniącego przed ugryzieniem węża
| ochraniacz na ukąszenia węża: | Ekstraktor próżniowy |
|---|---|
| Materiał: | PP,ABS |
| Wielkość: | 15,2 * 5,8 * 2,6 cm |
Factory Direct Sale Medication Plastic Storage Container Box Portable Medic Medical Drying Cabinet
| Marka: | bezpieczniejsze życie |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PP |
Strong material Genuine Tool Case Big Storage Safety High Quality Black waterproof Plastic Boxes
| Marka: | bezpieczniejsze życie |
|---|---|
| Kolor: | czarny, zielony, pomarańczowy, żółty |
| Materiał: | ABS + GF |
Środki pierwszej pomocy medycznej Elastyczny zapięty zapięty zapięty zapięty zapięty chirurgiczny zapięty zapięty zapięty zapięty zapięty
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Opaska zaciskająca |
| Wielkość: | 45*2.5cm, 45*2.5cm |
Turniket taktyczny awaryjny z metalowym klamrem Turniket ratowniczy medyczny wojskowy
| Szczegóły pakowania: | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
bandaid box plaster storage box FOR Promotional gift plaster kit
| Użytek przemysłowy: | Higieny osobistej |
|---|---|
| Posługiwać się: | inna opieka osobista |
| Obsługa drukowania: | sitodruk |
Karetka aluminiowa miarka nosze Emt Ems ratownik medyczny zestaw do przetrwania w nagłych wypadkach
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Inspekcja na miejscu |
Wymienna kieszonkowa maska Cpr z zaworem jednokierunkowym z twardą obudową
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Tactical Nylon Wodoodporna torba na klatkę piersiową Butelka z wodą Pas podróżny Sling Survival Backpack Gear 70l
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Magazyn: | tak |

