Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ waterproof cast protector bandage ] mecz 48 produkty.
Bath waterproof cast shower cover bandage protector for vulnus such as scald or burn
| Rodzaj dezynfekcji: | inny |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | Różne |
Samoprzylepna taśma opatrunkowa na staw łokciowy dla dorosłych Wodoodporna osłona ochronna odlewu
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Saferlife PVC wodoodporna pokrywa odlewana do dłoni ramienia nogi 15-43 cali
| Tworzywo: | PP, PVC, silikon |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | ręka, ramię, stopa, noga |
High quality PV shower bath cover bandage protector for wound vulnus protect waterproof cast medical equipment
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały i akcesoria medyczne, Vulnus protect |
| Rozmiar: | mieszać |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Rodzaj dezynfekcji: | - |
|---|---|
| Nieruchomości: | -, Medyczne materiały i produkty polimerowe |
| Rozmiar: | -, 13 cali |
Dziecko Utrzymuj suchość Wodoodporny rękaw na nogę do pływania Ochraniacz na rany Obsada bandaż PVC
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 28*78*44 cm |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | Wodoodporny |
| Rozmiar: | 580x260x150mm, 580x260x150mm |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie dotyczy |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 530x240x150mm |
Obsada Wodoodporny bandaż na nogę Ochraniacz na rany wielokrotnego użytku Uszczelniony krótki prysznic ręczny dla dorosłych
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 65*30.7/45.2cm, długość 650mm szerokość 307mm/452mm |
| Magazyn: | tak |
Wodoodporny plaster PVC Vulnus Protect 19x16cm do pielęgnacji ran
| Rozmiar: | Dorosły/Dziecko |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | Klasa I. |
| Tworzywo: | PVC+Sillion |

