Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ waterproof cast protector bandage ] mecz 48 produkty.
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie dotyczy |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 22X54X40CM |
Hot selling waterproof cast shower bath cover bandage protector for wound scald or burn vulnus protect
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały i akcesoria medyczne, Vulnus protect |
| Rozmiar: | mieszać |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 650mm * 307mm/452mm |
Taśma medyczna pierwszej pomocy Bandaże Pokrywa PVC Wodoodporna osłona odlewana na ranne ramię nogi 660 mm
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | chroń rękę lub diodę bandażem |
| Rozmiar: | M |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| Rodzaj dezynfekcji: | Nie dotyczy |
|---|---|
| Nieruchomości: | vulnus chronić |
| Rozmiar: | 380x230x150mm |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Saferlife Wodoodporny Ochraniacz na Gips 15" Rozmiar Dłoni PVC Ochraniacz Prysznicowy
| Tworzywo: | PVC, PP, silikon |
|---|---|
| Rozmiar: | ręka, ramię, stopa, noga |
| Grubość: | Cienkie |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Rodzaj dezynfekcji: | Nic |
|---|---|
| Rozmiar: | 460x350x190mm |
| Magazyn: | Nie |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 cali, 15 cali |
| Magazyn: | TAk |
Wodoodporny odlewany ochraniacz na rany z PVC Opatrunek na ranę nogi Prysznic Kąpiel Sprzęt medyczny
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały i akcesoria medyczne, Vulnus protect |
| Rozmiar: | mieszać |

