Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Samochód policyjny Auto apteczka Trauma Car Medkit Travel Portable Mini Survival Outdoor apteczka
| Rodzaj: | Apteczka |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Zestaw ratunkowy 5L, zewnętrzny przenośny worek ratunkowy, wodoodporny worek pierwszej pomocy
| Rodzaj dezynfekcji: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Wielkość: | 16,5*11,5*33 cm |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
Zestaw pierwszej pomocy w kształcie samochodu karetki ratunkowej
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Usługa posprzedażna: | Inspekcja na miejscu |
Czerwony, nielonowy, przenośny zestaw pierwszej pomocy
| Nazwa produktu: | Przenośny zestaw pierwszej pomocy |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Wielkość: | 25*18*7CM |
Zestaw pierwszej pomocy przenośny na zewnątrz, worek ratunkowy z zawartością worka urazowego
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | Podręcznik |
Combat Tactical apteczka Organizer Ifak etui medyczne Molle Utility Rescue EMT Outdoor Emergency Survival Bag Case
| Kolor: | Wielobarwność |
|---|---|
| Pojemność: | <1L |
| Zabarwienie: | mieszać |
Wodoszczelny 420D Nylon Sport First Aid Kit Bag Outdoor Survival Kit Z Akcesoriami
| Nazwa produktu: | Zestaw pierwszej pomocy sportowej |
|---|---|
| Materiał: | Wodaodporny nylon 420D |
| Wielkość: | 35*33,5*15,5cm |
Przenośny zestaw pierwszej pomocy EVA
| Nazwa produktu: | Apteczka Ewy |
|---|---|
| Materiał: | EVA |
| Wielkość: | 22,5 x 13,5 cm |
Opieka nad dziećmi Caravan Apteczka samochodowa Diy Bag Camping Emergency Portable Outdoor Survival 25cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Army Tactical First Aid Kit Holder EMT Bag Pack Outdoor Emergency Pouch 250 sztuk 200 sztuk
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | apteczka |
| Rozmiar: | 23*18*10 cm |

