Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
High Quality Medical Container Case Home First-Aid Plastic Kit First Aid Box Wall Mount
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
montowana do ściany wisząca apteczka PP Duża pojemność Survival 35,5x10x32,5cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach Cpr Osłona twarzy Brelok Maska Cpr Materiały medyczne
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Taktyczna wojskowa apteczka plecak Outdoor Emergency Survival Gear Tool SOS 20cm
| Kolor: | Czerwony, zielony, pomarańczowy, brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw przetrwania |
| Certyfikat: | CE ISO |
Pojazd taktyczny zestaw pierwszej pomocy pusty plecak na zewnątrz Survival 2 osoby
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Magazyn: | tak |
Factory Resuscitator Machine Automatic Device First Aid Emergency Resuscitation Equipment
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
Awaryjna apteczka Mini Car do materiałów drogowych Pojazd Outdoor DIN 13164
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Rozmiar: | 25*12,5*6,5 cm, 25*12,5*6,5 cm |
Professional Germany Standard DN13164 Car First Aid Vieckle Aid Kit Emergency Kit
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Nieruchomości: | inny |
| Rozmiar: | 25X15,8X7CM, 25X15,8X7CM |
ABS Przenośna apteczka i apteczka 10-osobowa Wodoodporna Survival 25,8 cm
| Rodzaj dezynfekcji: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 25,8*19,5*11,7 cm |
| Magazyn: | tak |
Ścienna apteczka do podróży Pusta apteczka ABS do przenoszenia 28,5 cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Nic |

