Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ survival first aid emergency kits ] mecz 540 produkty.
Rodzinna apteczka podróżna Essentials dla podróżujących zwierząt Road Hiking Dog Emergency 20cm
| Rozmiar: | 20*17*6cm, 20*17*6cm |
|---|---|
| Magazyn: | tak |
| Okres przydatności do spożycia: | 3 lata |
Pomarańczowy ABS Plastikowy zestaw pierwszej pomocy
| Nazwa produktu: | Apteczka pierwszej pomocy montowana na ścianie z ABS |
|---|---|
| Wielkość: | 31,5 cm X 21,5 cm X 12,5 cm |
| Kolor: | Pomarańczowy/Zielony |
Wodoszczelny zestaw pierwszej pomocy z nylonu 25x16x10cm Czerwony
| Tworzywo: | Nylon 420D |
|---|---|
| Rozmiar: | 25*16*10 cm |
| Wodoodporny: | Tak |
Przenośna PP DUŻA Apteczka Ścienna Wisząca Pusta Opieka Domowa Sprzęt Medyczny Sprzęt 29cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Emergency Venom Protector Snake Bite Venom Extractor Bite Kit pierwszej pomocy
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Inspekcja na miejscu |
Taktyczna opaska uciskowa awaryjna opaska uciskowa do pierwszej pomocy w nagłych wypadkach zatrzymaj masowe krwawienie
| Typ: | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Wielkie ścienne pudełko pierwszej pomocy z plastiku ABS z akcesoriami
| Nazwa produktu: | Apteczka pierwszej pomocy montowana na ścianie z ABS |
|---|---|
| Wielkość: | 40cmX30cmX15cm |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
Skrzynka pierwszej pomocy przenośna z akcesoriami
| Nazwa produktu: | Apteczka pierwszej pomocy montowana na ścianie z ABS |
|---|---|
| Wielkość: | 28,5 cm X 19,5 cm X 11,7 cm |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
Emergency Large Capacity First Aid Equipment Supplies Ambulance Medical Bag Empty Bags Case
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |

