Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 605 produkty.
Wholesale Two-Fold Emergency Plastic Spine Board Folding Stretcher For Hospital
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
High Quality Emergency Transfer Medical Equipment Engineering Plastic Spine Board Stretcher For Hospital
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
High Quality Medical Equipment Spine Board Stretcher For Transfer Patient Ambulance Stretcher
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Homecare Medical Supplies Wholesale Oxygen Concentrator 5L 10L For Hospital Durable Breathing Apparatus Home Use
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Sprzedaż hurtowa 2L do 40L Zbiorników z butlami tlenowymi medycznymi
| Ciśnienie: | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Stalowe |
| Użycie: | Gaz medyczny |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| Temat: | Nauki medyczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Manekin |
| Nazwa produktu: | Symulator porodu |
ręczne pompy ssania śluzu ręczne aspiratory do ekstrakcji śluzu próżniowe
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Wielkość: | 20*17,5*8 cm |
| Szczegóły pakowania: | Rozmiar kartonu: 45X36X31cm Ilość/szt.: 25szt./szt. Waga netto: 9,5 kg Waga brutto: 11 kg |
Przeciwpożarowe koce spawalnicze ognioodporne koce awaryjne ognioodporne 1M*1M
| Nazwa produktu: | koc przeciwpożarowy |
|---|---|
| Wielkość: | 1m*1m |
| MOQ: | 100 sztuk |
Compact 16x11cm Stainless Steel Tick Remover Tweezers for Pets with Class II Instrument Certification and 3 Years Shelf Life
| Tworzywo: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 16x11cm |
| Wodoodporny: | Tak |
Pill box C422 handmade decorative metal pill box
| Atestowany: | CE, ISO |
|---|---|
| Kolor: | Wielobarwność |
| Dla tłumu: | całych ludzi |

