Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 605 produkty.
Factory Direct Sale Medication Plastic Storage Container Box Portable Medic Medical Drying Cabinet
| Marka: | bezpieczniejsze życie |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PP |
Strong material Genuine Tool Case Big Storage Safety High Quality Black waterproof Plastic Boxes
| Marka: | bezpieczniejsze życie |
|---|---|
| Kolor: | czarny, zielony, pomarańczowy, żółty |
| Materiał: | ABS + GF |
High quality neck support hypertrax cervical traction device equipment
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Tactical Nylon Wodoodporna torba na klatkę piersiową Butelka z wodą Pas podróżny Sling Survival Backpack Gear 70l
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Magazyn: | tak |
Tracheostomia Sterylny zestaw cewnika ssącego 14fr Aparat do plwociny Aspirator Tube Dental
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Zestaw ambulansowy EMS Torba urazowa Torba na sprzęt medyczny z kółkiem Torba ratownicza na wypadek trzęsienia ziemi Plecak na kółkach do ambulansu
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Drużyna sportowa, karetka pogotowia, trzęsienie ziemi |
| ROZMIAR: | 52 x 30 x 30 cm (21'x12'x12') |
Środki pierwszej pomocy medycznej Elastyczny zapięty zapięty zapięty zapięty zapięty chirurgiczny zapięty zapięty zapięty zapięty zapięty
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Opaska zaciskająca |
| Wielkość: | 45*2.5cm, 45*2.5cm |
Zestaw plastikowych pudełek medycznych CE FDA Narzędzie Plastikowe etui do przechowywania narzędzi 358x284x168mm
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj: | Skrzynka |
| Kolor: | Czarny |
Promotion Cooking Cooling Muscle Small Portable Hand Ice Bag Leg Food Sport Ice Pad Wrap Waterproof
| Rodzaj: | OSŁONA NÓG |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | 44*17cm |
Szyna na palec u nogi kciuka na nadgarstek obsługuje elastyczny stały bandaż pierwszej pomocy
| Rodzaj dezynfekcji: | Artykuły medyczne do opieki domowej |
|---|---|
| Nieruchomości: | wsparcie, medyczne materiały i produkty polimerowe |
| Rozmiar: | S, M, L |

