Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ saferlife first aid kit bags ] mecz 605 produkty.
Nylonowa apteczka survivalowa 600D Średniej wielkości apteczka zewnętrzna
| Akcesoria: | omówić |
|---|---|
| Rodzaj: | APTECZKA |
| Materiał komory: | Nylon 600D |
15x11x22cm 1000D Oxford Cloth First Aid Kit na kemping i wędrówki
| Tworzywo: | 1000d Oxford Cloth |
|---|---|
| Pojemność: | 10 |
| Kolor: | czerwony |
Awaryjne taktyczne zestawy pierwszej pomocy do użytku w biurze policji Certyfikat CE Survival IFAK
| Nazwa produktu: | Awaryjne zestawy ratunkowe |
|---|---|
| Wsparcie: | Drukowanie logo |
| Kolor: | Czarny/Wielbłąd |
przenośny certyfikat CE Survival MOLLE EMT IFAK Kits
| Nazwa produktu: | Awaryjne zestawy ratunkowe |
|---|---|
| Wsparcie: | Drukowanie logo |
| Kolor: | Czarny/Wielbłąd |
Pojazd taktyczny zestaw pierwszej pomocy pusty plecak na zewnątrz Survival 2 osoby
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Magazyn: | tak |
Świadectwo CE Zestawy pierwszej pomocy w sytuacjach awaryjnych
| Nazwa produktu: | Awaryjne zestawy ratunkowe |
|---|---|
| Wsparcie: | Drukowanie logo |
| Kolor: | Czarny/Wielbłąd |
Zestaw pierwszej pomocy w nagłych wypadkach Zestaw sprzętu przetrwania Zestaw sprzętu przetrwania w nagłych wypadkach medycznych na zewnątrz Zestaw pierwszej pomocy w nagłych wypadkach pożarowych Zestaw pierwszej pomocy w podróży
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Wielkość: | pozostałe |
| Akcje: | - Tak, proszę. |
Portable Multi-functional Travel First Aid Kit with 26*19*9cm Size and 3 Years Shelf Life
| Typ dezynfekujący: | OZON |
|---|---|
| Właściwości: | Medyczny klej i materiał do zszywania |
| Rozmiar: | 26*19*9 cm |
Mała taktyczna apteczka piesze wycieczki mężczyźni armia wojskowa torba IFAK Molle awaryjna torba urazowa
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 13*6*22 cm |
| Magazyn: | tak |
Zestaw pierwszej pomocy w przypadku ugryzienia węża
| Źródło prądu: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Usługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

