Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ mini first aid kit bags ] mecz 65 produkty.
Apteczka medyczna Rescue Emergency Big Fire Emergency Kit Bag Survival Supplies
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Rozmiar: | 36*9.5*23 cm |
| Magazyn: | TAK |
Mini travel kit compact medical first aid kit with Stock
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
Mini Pierwsza Pomoc AED Trainer Machine Zewnętrzny Defibrylator CPR Trening urządzenie dla edukacji
| Nazwa produktu: | Urządzenie szkoleniowe AED |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wielkość: | 100*80*16 mm |
Medyczna taktyczna apteczka Molle z opaską uciskową EMT Torba dostarczana na polowanie 250szt
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Bawełna |
| Kolor: | czerwony, czarny i tak dalej |
OEM dostępny Mini Emergency Survival Kit First Aid Kit dla podróży Medyczny Sport Dom
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Usługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
Ratownik pierwszej pomocy Ems Medical Emergency Trauma Bag Przenośny pusty podwójny zamek błyskawiczny 6,5 cala
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Micro Travel First Aid Promotional Emergency Kit For Children Mini Medical Kit
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | Żadnego |
| Usługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
Compact AED Training Kit with Nylon Bag and Key Chain - Class I Instrument with 2 Years Warranty
| Rozmiar torby: | 20*12*3 cm |
|---|---|
| Rozmiar maski PCV: | 12*10 cm |
| Tworzywo: | PE Plastik |
Zestaw do ekstrakcji jadu 152x58x26mm Venom Extractor Kit do ukąszeń węży i pszczół - pierwsza pomoc
| Pojemność: | <1L |
|---|---|
| Wymiary: | 152*58*26mm |
| Tworzywo: | PP, ABS |
taktyczna apteczka pierwszej pomocy do wędrówek Plecak D217 przenośny zestaw urazowy
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata, 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |

