Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ mini first aid kit bags ] mecz 65 produkty.
Zestaw pierwszej pomocy w podróży, zestaw pomocy awaryjnej, zestaw przenośny, kieszonkowy zestaw ratunkowy
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Materiały medyczne i akcesoria |
| Wielkość: | 12,5x8x5,5cm, 12,5x8x5,5cm |
Mini EVA Portable First-Aid Kit Box For Child Outdoor Home Care
| Typ: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Zestaw Mini Eva na zewnątrz, łatwy do przenoszenia, zestaw pierwszej pomocy
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | Podręcznik |
Hurtowy przenośny zestaw pierwszej pomocy na zewnątrz do podróżowania Mini zestaw survivalowy
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Bs8599-1 Surf Remote Travel Apteczka Niezbędna torba Wodoodporne leki 12x10x4,5 cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Gwarancja: | 1 rok |
Miejsce pracy Przenośna apteczka 5-osobowa Opieka domowa Biały Mini Survival 12x9,5x1,2cm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | apteczka, Inne |
| Rozmiar: | 12*9,5*1,2 cm |
Przenośny zestaw pierwszej pomocy EVA
| Nazwa produktu: | Apteczka Ewy |
|---|---|
| Materiał: | EVA |
| Wielkość: | 22,5 x 13,5 cm |
Miękki motocyklowy zestaw pierwszej pomocy samochodowej do zdalnej podróży Mini maluch Compact
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Nieruchomości: | Ochrona |
| Rozmiar: | 12*8cm, 12*8cm |
Mini przenośna apteczka w miejscu pracy krajowa latarka latarka Survival biała zielona Saferlife
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Zwrot i wymiana |
Zestaw ratunkowy Mini Zestaw pierwszej pomocy z najlonowym workiem z łańcuchem kluczowym
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Gwarancja: | 1 rok |

