Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ plastic medical tool box ] mecz 76 produkty.
Zestaw ratunkowy do samochodu autonomicznego zestaw pierwszej pomocy do samochodu przenośne wielofunkcyjne narzędzia Sprzęt ratunkowy
| Tworzywo: | nylon |
|---|---|
| Typ: | Awaryjny zestaw narzędzi |
| Rozmiar: | 35*13*20 cm |
Medical bottle opener for bottle cutter before injection filling nursing tools
| Rodzaj dezynfekcji: | Daleka podczerwień |
|---|---|
| Nieruchomości: | Instrument do wstrzykiwania i nakłuwania |
| Rozmiar: | 10*3*1 cm |
China manufacturer Wholesale Professional Box PP plastic equipment storage case with handle 280x230x80mm GD03
| Technika: | zastrzyk |
|---|---|
| Produkt: | APTECZKA |
| Kształt: | Prostokąt |
Małe przenośne apteczki Essentials Tool Delux Wodoodporna apteczka 182 mm
| Produkt: | APTECZKA |
|---|---|
| Kształtować się: | Kwadrat |
| Specyfikacja: | 182*120*75mm |
Ładny kształt kwiatu 7 dni tygodniowo Pudełko tabletkowe Pudełko do przechowywania Fancy Pudełko plastikowe Mini Pudełki dekoracyjne Pudełki pojemnik
| Tworzywo: | Pp |
|---|---|
| Opcje kolorów: | biały, czarny, żółty, czerwony |
| Wymiary: | 12*2,4 cm |
OEM storage first aid tool plastic box plastic first aid kit box
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa posprzedażna: | Nic |
Niestandardowe plastikowe skrzynki narzędziowe Ogólne Pogrubione Przenośne Awaryjne Pudełko Plastikowa ochrona Anty-zgniatanie Anty-upadek Skrzynka do przechowywania narzędzi
| Typ plastikowy: | Pp |
|---|---|
| Grubość: | Intensyfikacja |
| Kolor: | Czarny |
Plastikowe pudełko narzędziowe, ogólne, przenośne, skrzynka awaryjna, plastikowa skrzynka ochronna, narzędzia domowe, duża pojemność, skrzynka do przechowywania
| Tworzywo: | Pp |
|---|---|
| Wymiary: | 37*32*14cm |
| Opcje kolorów: | Czarny/Błękitny/Żółty |
Asystent medyczny Materiały szkoleniowe Plastikowa wkładka do wstrzykiwań domięśniowych 400 mm
| Rodzaj dezynfekcji: | OZON |
|---|---|
| Nieruchomości: | Instrument do wstrzykiwania i nakłuwania |
| Rozmiar: | 7,5*8,4 |
High Quality With CE New ISO For Medical Training Adult Human Man Simulation CPR AED Mannequin Manikin
| Temat: | Nauki medyczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Manekin |
| Model: | SL-ACLS850 |

