Wszystkie produkty
-
Podróżny zestaw pierwszej pomocy
-
Przenośny zestaw pierwszej pomocy
-
Taktyczna apteczka pierwszej pomocy
-
Pudełko z dozownikiem pigułek
-
Zaopatrzenie w sprzęt pierwszej pomocy
-
Artykuły medyczne do opieki domowej
-
Bandaże z taśmy medycznej
-
Apteczka samochodowa
-
Opaska uciskowa pierwszej pomocy
-
Awaryjna torba urazowa
-
Maska CPR
-
Plastikowe pudełko medyczne
-
Medyczne materiały szkoleniowe
-
Awaryjne środki przetrwania
słowa kluczowe [ emergency car first aid kit ] mecz 78 produkty.
Zestaw pierwszej pomocy Survival Ugryzienie węża Pszczoła dla psów Ręczny ekstraktor jadu Trucizna Narzędzie do odsysania próżniowego
| Rodzaj dezynfekcji: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 152*58*26mm |
| Magazyn: | tak |
Plecak pierwszej pomocy Pusta torba medyczna pierwszej pomocy Czerwony zestaw plecaka do leczenia nagłych wypadków Trzęsienia ziemi i katastrofy
| Rodzaj dezynfekcji: | Inni |
|---|---|
| Nieruchomości: | Uszczelka |
| Rozmiar: | M |
Awaryjny termiczny wodoodporny koc survivalowy Folia Koc pierwszej pomocy Outdoor 210x130cm
| Źródło prądu: | podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Small-sized First Aid Bag with 3 Years Warranty and Class I Instrument Certification for Emergency Medical Use
| Tworzywo: | Oksford |
|---|---|
| Opcje rozmiaru: | Duże / małe |
| Mały rozmiar: | 15*15*6cm |
Przenośna torba survivalowa do samochodu w podróży do domu, apteczka pierwszej pomocy
| Typ: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |
Folii cieplnej pierwszej pomocy na zewnątrz wodoodporny koce ratunkowe awaryjne
| Źródło energii: | Podręcznik |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Usługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Multi-functional Emergency Tool Kit with 35*13*20 cm Size and 3 Years Warranty for Auto First Aid
| Tworzywo: | nylon |
|---|---|
| Typ: | Awaryjny zestaw narzędzi |
| Rozmiar: | 35*13*20 cm |
High Quality Portable Isolation Chamber Negative Pressure Stretchers For Hospital
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | Elektryczność |
Wojskowa awaryjna medyczna opaska uciskowa Emt Metalowe zapięcie Uchwyt na pasek Taktyczny mankiet Aluminiowy pokrowiec Czarny 95 cm
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło energii: | Podręcznik |
Jednorazowa maska na twarz Cpr Zawór jednokierunkowy Używa rolki osłony na klucze do szkolenia pierwszej pomocy
| Rodzaj: | Urządzenia pierwszej pomocy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów: | klasa I |
| Źródło prądu: | podręcznik |

